S Láskou k přírodě se snažíme dělat krajinu okolo nás živější. Máme mnoho nápadů a plánů, ale chybí nám ruce a mozky, které by nám pomohly tyto projekty zrealizovat. Chcete se také připojit k nám a přispět ke změně našeho okolí? Máte chuť dělat něco smysluplného a zažívat skvělý pocit úspěchu? Přidejte se k nám do týmu!

Table of Contents

Koho hledáme?

V současné době se naše projekty zaměřují hlavně na sázení stromů, ale jak již bylo zmíněno, máme mnohem víc nápadů. Abychom mohli dělat projektů víc, potřebujeme pomoc s přípravou a realizací, zajištěním pomocného materiálu a propagací našich aktivit. Hledáme také zkušené organizátory, kteří se postarají o administrativní záležitosti a budou vést menší týmy přímo při realizaci. Komunita je pro nás také velice důležitá a potřebujeme více někoho, kdo se na ní bude soustředit a neustále jí zapojovat do projektů.

Další možnosti aktivit u nás zahrnují hledání nových pozemků, komunikaci s majiteli a Správou údržbou silnic. Také hledáme někoho, kdo si rád osvojí schopnosti ohledně střihu stromů, občas poseká trávu okolo nebo zajistí vše ostatní spojené s údržbou.

Jsme otevřeni všem, kdo mají zájem o změnu krajinu kolem nás. Chceme tady vidět ty motýle, stromy, remízy a květiny, a to ještě ve větší rozmanitosti. Kreativita je u nás vítána a oceníme i vaše vlastní nápady na projekty. Samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu jsou vysoce ceněny. Pokud máte zkušenosti s PR nebo fundraisingem, jsme rádi za vaši pomoc i v těchto oblastech a v budoucnu nabízíme zdarma vzdělání ve všech těchto oblastech.

Co za to?

Spolupráce s námi vám také otevře dveře k novým příležitostem a rozvoji dovedností. Máme pro vás připravené adekvátní vzdělávání zdarma, abyste se mohli stát ještě lepšími v tom, co děláte. Plánujeme workshopy a školení v oblasti nejen přírodní ochrany, ale také nenásilné komunikace, správy sociálních sítí, práce s komunitou a mnoho dalšího.

Za spolupráci vám nabízíme nejen možnost vzdělávání a růstu, ale můžeme se domluvit i na finanční odměně. Samozřejmě se pohybujeme v neziskové sféře, takže výše odměny je vždy individuální a záleží na dohodě. Vaše přínosy a nasazení si však zaslouží nejen uznání, ale i ocenění.

Naše spolupráce je založena na vzájemné podpoře a kooperaci v týmu. Vítáme kohokoli, kdo má zájem měnit krajinu kolem nás ve více diverzitní a udržitelnou.

Pokud jste se cítili osloveni naší výzvou a chcete se zapojit do našeho spolku Láska k přírodě, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás přivítáme mezi námi a společně budeme měnit svět kolem sebe k lepšímu.

Přijďte a staňte se součástí naší komunity, která má jako hlavní cíl přírodu ochránit milovat a stmelovat další komunity. Společně dokážeme velké věci. Těšíme se na vás!

S láskou k přírodě,

Tým spolku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *